Kolokwia WDI / PI

Szanowni Państwo,
na stronie pojawiły się wyniki wszystkich kolokwiów. Pomimo generalnie kiepskich ocen w grupie studentów dziennych mój odbiór kolokwiów jest dosyć pozytywny. Sprawdzało się je fajnie, a negatywne oceny, to częściej błędy niż skrajnie niskie podejście do przedmiotu. Niektóre osoby dźwignęły się nawet z kolan. Nie jest to poziom pozwalający jeszcze myśleć o zdaniu egzaminu, ale na pewno rokujący.

Niestety jednak skrajnie nie rozumiem podejścia studentów studiów niestacjonarnych. W tym przypadku ciężko Państwo pracują, aby opłacić później czesne i… nie robić nic? Nie tak się studiuje – a już na pewno nie u mnie. Na pewno musimy zweryfikować Państwa podejście na zajęciach. Jestem co najmniej zniesmaczony. Sprawdzałem Państwa (grupa niestacjonarna) kolokwia 3 godziny (trzy godziny) i moim zdaniem wszyscy Państwo razem (poza osobami, które pozytywnie napisały obydwa kolokwia) nie spędziliście nad tym przedmiotem tyle czasu, ile ja. Problem w tym, że ja to umiem, a Państwo nie i chyba jednak powinno to być odwrotnie (względem poświęcanego czasu).

Przypominam jednocześnie, że każde kolokwium musi być napisane na ocenę pozytywną, a także, że każde kolokwium można poprawiać tylko jeden raz (bez wyjątków).

Inf. inż. stacjonarne – czwartek 8.15

Inf. inż. – niestacjonarne

Komentowanie jest zakończone.