Sesja poprawkowa

Szanowni Państwo,
zgodnie z ustaleniami wszystkie drugie terminy już się odbyły. Od teraz konsultacje przeznaczone są na sprawy bieżące. Dziękuję za liczne uczestnictwo w trakcie popraw i konsultacji. Pozostałe osoby zapraszam w trzecim terminie – po uzyskaniu zgody i wcześniejszym kontakcie.

jeśli ktoś ma jeszcze zaległości z ostatniego semestru, to może je nadrobić podczas czwartkowych konsultacji: 22.02.2018 oraz 01.03.2018 w godzinach 11.30 – 13.00. Jeśli zaliczenie wymagałoby komputera / oprogramowania, to należy koniecznie minimum 2 dni wcześniej powiadomić mnie o tym. W przeciwnym razie może się okazać, że nie będzie możliwości dostępu do komputera.

Gdyby podane terminy były dla kogoś bardzo uciążliwe, to również proszę o kontakt (nie później niż do 26.02.2018 – aby był czas na ustalenia).

Poprawa programowania w języki JAVA z ubiegłego roku akademickiego dla studentów studiów niestacjonarnych odbędzie się 01.03.2018 o godzinie 16.00 w sali 5@16 (CNTI). W tym czasie mogą przyjść tylko studenci, którzy mają zgodę na poprawę tego przedmioty. Jest to ostateczny termin poprawy (po wcześniejszych uzgodnieniach można też napisać poprawę podczas konsultacji – terminy takie same, jak podane powyżej).

Komentowanie jest zakończone.